Tarja: "Szívesen beszélgetnék Anette Olzonnal"

2025. május 21. 14:38 - Jurancsik Eszter

fotojet_41.jpg

Egy friss interjúban, a Heavy Talk műsorában Tarja Turunentől megkérdezték, hogy miért követik egymást a közösségi médiában a Nightwish másik ex-énekesnőjével, Anette Olzonnal, és terveznek-e esetleg közös együttműködést. 

"Valójában csak nemrég kezdtem el követni őt, és nem is tudtam, hogy brazíliai turnét vagy koncerteket tervez, ahol a Nightwish-korszakának dalait adja elő. Egy kolléga említette egy korábbi telefonbeszélgetésünk során, hogy Anette kommentet írt néhány Instagram bejegyzésem alatt, mire én csak annyit mondtam: 'Ó, nahát! Ez számomra teljesen új hír,' [nevet] de nagyon örülök neki."

- árulta el az énekesnő, majd felfedte: szívesen találkozna Anette-tel.

"Személyesen sosem találkoztam vele, soha, egyáltalán nem találkoztunk még szemtől szemben, így nagyon szeretnék neki adni egy ölelést. És szerintem sok mindenről tudnánk beszélgetni. De minden jót kívánok neki az útján. Őszintén remélem, hogy boldog azzal, amit csinál. Szóval igen, csak így tovább!"

Az biztos, hogy a két tehetség minden bizonnyal tartalmas beszélgetést folytatna, hiszen mindketten hasonló kihívásokkal szembesültek a Nightwish tagjaiként: kommunikációs problémákkal, megfeszített turnétempóval és pénzügyi egyenlőtlenségekkel. Anette egyszer azt is elárulta, hogy őt ugyanúgy bocsátották el, mint Tarját, csak éppen kevésbé botrányos módon.

 

komment

A bejegyzés trackback címe:

https://femcsajok.blog.hu/api/trackback/id/tr5918864132

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

süti beállítások módosítása