22 év szerelem és rock’n’roll: Lzzy Hale és Joe Hottinger titka

2026. március 07. 17:24 - Jurancsik Eszter

473188486_1183153096500806_3875200466948522767_n.jpg

A rockzenekarok története tele van drámával, szakításokkal és legendás összeveszésekkel. A Halestorm esetében viszont egy egészen más történet íródott: két ember, akik nemcsak egy zenekart, hanem egy közös életet is építettek - Lzzy Hale, a csapat frontasszonya most Joe Hottingerhez fűződő kapcsolatáról beszélt egy rendezvényen.

Akik most találkoznak velünk először: Joe és én már 22 éve együtt vagyunk!

- árulta el az énekesnő, aki azt is felfedte: amikor annak idején megismerkedtek, egyikük sem találkozott korábban hozzá hasonló emberrel. Olyan valakivel, akivel hajnal négyig lehet ülni, álmokról beszélni, és azt tervezni, hogyan váljanak valóra.

Állandóan együtt lógtunk. És közben arra gondoltam: basszus, de kár, hogy ő a zenekarban van. Ez ugyanis egy nagy tabunak számít. Ahogy Joe is mondta: nem akarsz Fleetwood Mac lenni. (Ezzel arra a legendás káoszra utalt, amikor a Fleetwood Mac tagjai egyszerre szakítottak, veszekedtek és új románcokba bonyolódtak egymás között - a szerk.) Az ideális inkább a Pat Benatar és Neil Giraldo modell. Nagyon komoly, felnőtt beszélgetéseink voltak erről. Azt mondtuk egymásnak: ha ezt nem próbáljuk meg, lehet, hogy elszalasztunk valami fontosat. Az elmúlt huszonkét év után egy dolgot biztosan mondhatok: Nincs annál különlegesebb érzés, mint amikor az ember a saját álmait kergeti… és mindezt azzal a személlyel teszi, akit szeret.

A rajongók időnként azt is megkérdezik tőle, mikor lesz esküvő. Egy 2020-as Twitter-beszélgetés során Lzzy így válaszolt:

Őszintén szólva sosem éreztem szükségét a házasságnak. Ez személyes döntés. Technikailag megkérték a kezem – van is egy gyűrűm, amit a párom kapott az apámtól –, de én egy újfajta, modern szerelemben élek.

A zenekar tagjai számára azonban a lényeg nem a papír. A Halestorm basszusgitárosa, Josh Smith már 2015-ben úgy fogalmazott egy rádióinterjúban:

Mindenki tudja, hogy együtt vannak. Nem beszélnek róla állandóan, de nincs is titkolva. A lényeg az, hogy mi egy család vagyunk. Bármi is történjen kapcsolat szintjén, az nem fogja szétrobbantani a zenekart. Mert a valóságban maga a zenekar a házasság.

komment

Szerelmi életéről vallott Lzzy Hale

2020. április 23. 11:16 - Jurancsik Eszter

Twitterén válaszolta meg egy rajongó kérdését

Lzzy Hale-ről, a pennsylvaniai Halestorm frontlányáról tudni lehet, hogy sosem tesz lakatot a szájára, most magánéletével kapcsolatosan is nyíltan vallott. Április 21-én, azaz kedden Lzzy Twitterén #AskLzzyAnything hashtag alatt minden fanoktól érkező kérdésre válaszolt, egy lány pedig megkérdezte, hogy terveznek-e esküvőt a zenekar gitárosával, Joe Hottingerrel, akivel évek óta egy párt alkotnak.

 339a4ca9c66a812baa2234802d3fa4b5.jpg

E tényre 2015 őszén derült fény, amikor is Josh Smith basszer megerősítette a régóta terjedő pusmogásokat, miszerint a két zenészt jó ideje romantikus szálak fűzik egymáshoz.

Lzzy válasza a rajongói kérdésre a következő volt: 

"Valójában soha nem vágytam esküvőre, ez személyes döntésem. Modern szerelmi életet élek."

Egy másik rajongói kérdésre adott válaszából pedig az is kiderült, hogy soha nem használt randi appot az énekesnő.

"Soha nem használtam randizós alkalmazást, ebben a tekintetben régimódi vagyok!"

Azonban egy érdekes dologra is fény derült a válaszokból: Lzzy -mint ahogyan említette, nyitott, modern kapcsolatban él- másokkal is randizik Joe mellett, és egyikük sem féltékeny típus.

A formáció lelkesen dolgozik új nagylemezén, de két EP-t is terveznek kiadni a közeljövőben. Legutóbbi albumuk, a Vicious 2018 nyarán jelent meg.

 

komment
süti beállítások módosítása